O nas

ASFactory jest organizacją, która od 2012 roku z sukcesem działa w obszarach promocji sportu oraz organizacji eventów sportowych, zrzeszając m.in:

Fundację Akademia Sportu,
której fundatorem jest Artur Siódmiak, koncentrującą swoją sportową działalność głównie w obszarach propagowania piłki ręcznej i aktywności.
Akademię Piłki Ręcznej,
której nadrzędnym zadaniem jest szkolenie wykwalifikowanej kadry trenerskiej, jak również podnoszenie umiejętności w dyscyplinie oraz promowanie „szczypiorniaka” w całej Polsce.
Akademię Małych Mistrzów,
której program, dedykowany najmłodszym entuzjastom piłki ręcznej, realizowany jest od samego początku pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Na terenie całego kraju działa już ponad 18 jej oddziałów.

Nasi pracownicy

Pracownicy zasilają ASFactory  w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności, a przede wszystkim sukcesy. Dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój firmy. A dzięki staraniom firmy możliwy jest nieustanny rozwój jej pracowników. W ten właśnie sposób wzajemnie napędzamy się.

Kamila Loll – Kierownik Biura
Pracuję dla ASFactory od 5 lat i wciąż zdobywam cenne doświadczenie, czerpiąc przy tym satysfakcję z realizacji powierzonych zadań i celów. Żaden z dotychczasowych dni w ASFactory nie był taki sam – na nudę nie ma tu czasu.  Dlatego tak bardzo lubię swoją pracę.
Łukasz Łapiński – Manager Projektu
Od dwóch lat  odpowiadam za realizację jednego z projektów ASFactory jakim jest Stadion Letni. Awans zawdzięczam zarówno sobie, jak i moim przełożonym, którzy systematycznie podnosili poprzeczkę wpływając tym samym na rozwój moich kompetencji. Dzięki zdobytej wiedzy, umiejętnościom, zaangażowaniu, a także kreatywności stałem się managerem.

Do najbardziej popularnych inicjatyw ASFactory należą:

NEWSY
VIDEO